Jak korzystać z mobilnych serwerów proxy - StableProxy.

Opublikowany

лип. 25-е, 2024

Temat

podręcznik

Czas czytania

10 min

Blog
Author

Autor

StableProxy

Zastosowanie mobilnych proxy

Stableproxy - idealny wybór mobilnych proxy do wykonywania zadań związanych z nieblokowanym skrapingiem. Bazując na prawdziwych urządzeniach mobilnych, podłączonych do sieci mobilnych i realizujących automatyczną rotację, nasze mobilne proxy radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami skrapingowymi.

W tym przewodniku przedstawione są zarówno podstawowe kwestie, jak i bardziej skomplikowane aspekty. Przeczytawszy go do końca, dowiesz się wszystkiego, co niezbędne do udanego startu.

Twoje korzyści z korzystania z mobilnych proxy Stableproxy

 • Etyczne serwery proxy - nasz sposób pozyskiwania proxy jest w pełni zgodny z surowymi zasadami etyki i przejrzystości, a te same standardy stosujemy wobec naszych dostawców proxy.
 • Najwyższa wydajność - nasz zespół specjalistów stale monitoruje pracę serwerów proxy, aby zapewnić najwyższy na rynku średni czas odpowiedzi wynoszący 1,1 sekundy i średni czas pracy bez awarii wynoszący 99,9%. Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak wydajność naszych serwerów porównuje się z innymi dostawcami.
 • Tablica informacyjna - śledź statystyki użytkowania, rejestruj użytkowników, zarządzaj swoim kontem i subskrypcją w jednym miejscu.
 • Całodobowe wsparcie - otrzymuj profesjonalną pomoc w dowolnym momencie.

Specyfikacje techniczne

 • Zaawansowany targeting - mobilne proxy Stableproxy oferują możliwość targetingu według kraju i ASN bez dodatkowych opłat.
 • Automatyczna rotacja proxy - unikaj blokad IP dzięki automatycznej rotacji proxy, która przydziela nowy adres IP z każdym żądaniem.
 • Sesje scenariuszowe - korzystaj z sesji scenariuszowych do pracy z tym samym proxy przez 10 minut, lub ustaw swój własny okres czasu i korzystaj z niego do 30 minut.
 • Nieograniczona liczba równoczesnych sesji - twórz tyle sesji, ile potrzebujesz do skalowania skrapingu internetowego.
 • Obsługiwane protokoły - wybierz HTTP lub w pełni zaszyfrowany protokół HTTPS zgodnie z Twoimi potrzebami.
 • Różne standardy bezprzewodowe - nasz puli mobilnych proxy obejmuje proxy obsługujące sieci mobilne 4G. Zwróć uwagę, że te połączenia są dynamiczne, więc nie możemy zagwarantować wybranego przez Ciebie standardu bezprzewodowego.
 • Otwarte API - łatwo zarządzaj użytkownikami swoich mobilnych proxy za pomocą Open API. Zapoznaj się z naszą dokumentacją, aby uzyskać więcej informacji.

Szczegóły dotyczące zakupu i subskrypcji

Tutaj znajdziesz wszystko, co potrzebne do zrozumienia taryf na serwery proxy mobilne.

Za każdy gigabajt ruchu

Płacisz tylko za każdy używany 1 GB ruchu, czyli środki są pobierane, gdy używasz gigabajta, i masz środki na koncie. IP zmienia się co 10-15 sekund.

Wynajem modemu

Wynajmujesz specjalistyczny modem i możesz zmieniać swój adres IP, kiedy Ci to pasuje.

Samoobsługa

Opcja samodzielnego składania zamówień jest dostępna dla użytkowników korzystających z taryf "Płacisz za to, co otrzymujesz" i "Standardowy mobilny proxy". Wystarczy przejść na nasz panel informacyjny i zarejestrować się, aby aktywować te funkcje.

Będziesz musiał przejść proces weryfikacji KYC i utworzyć swoje pierwsze konto użytkownika, aby skorzystać z któregokolwiek z naszych planów taryfowych (patrz poniżej instrukcje dotyczące tworzenia użytkownika).

Jeśli chodzi o inne plany taryfowe, skontaktuj się z naszym centrum wsparcia lub zadzwoń do działu sprzedaży. Chętnie opowiemy Ci o procesie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Korzystanie z mobilnych proxy

Połączenia z jednym wpisem i zwrotnym

Oferujemy serwery proxy mobilne z adresami IP, które operatorzy mobilni przypisują użytkownikom. Te połączenia IP są połączone z naszą siecią proxy za pośrednictwem urządzeń mobilnych użytkowników w różnych krajach.

Zwrotne połączenie z jednym wpisem umożliwia proste połączenie z określonymi ustawieniami. Jeśli jednak potrzebujesz jeszcze więcej możliwości korzystania z naszej globalnej infrastruktury, możesz wybrać inne metody połączenia (patrz następny dział).

Możesz połączyć się za pomocą jednego wpisu zwrotnego, używając następującego portu proxy:

'de-1.stableproxy.com:11001'

Zarządzanie sesjami

 1. Możesz korzystać z tego samego serwera proxy dla wszystkich kolejnych żądań za pomocą funkcji zarządzania sesjami. Oto jak działa ta funkcja:
 2. Parametr sessid pozwala zachować ten sam adres IP serwera proxy dla wszystkich kolejnych żądań;
 3. Nasz system będzie trzymać się tego samego adresu IP, związanego z Twoim ID sesji, dopóki coś robisz;
 4. Domyślny czas trwania sesji wynosi 10 minut, po tym czasie IP automatycznie przełącza się na nowe;
 5. Jeśli przestaniesz wysyłać żądania, lub adres IP będzie niedostępny, system po 60 sekundach przypisze nowe IP;
 6. Za pomocą parametru sesstime można ustawić własny czas trwania sesji do 30 minut. Jeśli używasz tego parametru, sesja nie zostanie zakończona po 60 sekundach bezczynności.

Kody statusu

400 Bad Request

Serwer proxy zwraca ten kod błędu, jeśli w żądaniu brakuje określonego hosta do połączenia lub jeśli wystąpił błąd podczas przetwarzania żądania HTTP. Sprawdź poprawność tworzenia żądania z adresem URL w środku i spróbuj ponownie.

407 Proxy Authentication Required

Informacje o uwierzytelnianiu proxy nie są zawarte w żądaniu, lub login i hasło są nieprawidłowe. Dodaj nagłówek Proxy-Authorization do żądania, sprawdź poprawność wprowadzania nazwy użytkownika i hasła i spróbuj ponownie.

500 Internal Server Error

Serwer proxy napotkał wewnętrzny błąd. Spróbuj ponownie wysłać żądanie.

502 Bad Gateway

Serwer proxy otrzymał nieprawidłową odpowiedź od serwera upstream. Wyślij żądanie ponownie.

Kod statusu 502 oznacza, że adres IP powiązany z Twoim ID sesji nie jest już dostępny. Jeśli napotkasz ten błąd, możesz albo poczekać minutę, aby system automatycznie przypisał nowy adres IP do Twojej sesji, albo zmienić ID sesji (tj. parametr sessid), aby otrzymać nowy adres IP.

522 Timeout

Serwer proxy nie otrzymał odpowiedzi od serwera upstream na czas. Wyślij żądanie ponownie.

525 No Exit Found

Ten niestandardowy kod statusu HTTP służy jako znak, że proxy nie mogło znaleźć węzła wyjściowego, który odpowiada żądaniu. Edytuj parametry filtrowania żądań lub spróbuj ponownie później.

Integracje

Oferujemy również dokumentację dotyczącą integracji z niektórymi popularnymi aplikacjami stron trzecich:

Panel informacyjny Stableproxy dla mobilnych proxy

Panel informacyjny Stableproxy to miejsce, gdzie możesz kontrolować usługi Stableproxy. Oferuje możliwość przeglądania statystyk użytkowania, tworzenia i zarządzania kontami użytkowników, a także zarządzania subskrypcjami.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik będzie dla Ciebie przydatny w korzystaniu z naszych serwerów proxy mobilnych. Jeśli masz jakiekolwiek nierozwiązane pytania, zalecamy zapoznanie się z naszą dokumentacją, która zawiera obszerną informację. Chociaż scenariusze mogą być różne, zawsze jesteśmy tu, aby pomóc. Nie wahaj się skontaktować z naszym działem wsparcia.